Körfez Hereke Sahil Yolu Caddesi Antik Tiyatro mevkiinde dün gece geç saatlerde meydana gelen kazada bir kişi yaşamını yitirdi. Edinilen bilgi ve iddialara göre; Gökhan İçkili’nin kullandığı 16 HJ 153 plakalı araç, bilinmeyen bir nedenle antik tiyatro mevkiinden yaklaşık 30 metrelik yükseklikten denize devrildi. Çevredeki balıkçıların haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri, gencin yaşamını yitirdiğini belirledi.
29 GÜN ÖNCE EVLENDİ
32 yaşındaki Gökhan İçkili’nin cansız bedeni yapılan incelemenin ardından mezarlığa kaldırıldı. İçkili’nin ölümünün ardından ise dram çıktı. Alınan bilgilere göre; Gökhan İçkili, geçtiğimiz temmuz ayında Tuğçe İçkili ile dünya evine girdi. Resmi nikahları kıyılan çiftin düğünü ise geçtiğimiz 12 Ekim’de gerçekleştirildi. Çiftin mutluluğuna diyecek yoktu. Henüz evleneli 29 gün olan Gökhan İçkili, Bursa’da bir fabrikada kalite kontrol mühendisi olarakçalışıyor, Yukarı Hereke'de Kışladüzü Kooperatif Evleri'nde oturuyordu.
BİLEN YOK
Hereke’de oturan Gökhan İçkili, iddialara göre bir süredir maddi sıkıntı yaşıyordu. Dün gecede biraz olsun kafasını dinlemek için sahile geldi. Ancak daha sonrasını ise bilen yok. Gencin intihar mı ettiği yoksa kaza sonucu mu aracının
denize düştüğü net olarak bilinmiyor. Gencin kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. İçkili’nin yakınları ise ani ölüm karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.