Yalnız yaşamaktan sıkılan Rus genç, en sevdiği yiyecekle evlendi! Başta inanılmaz gibi görünen olay tamamen gerçek. Hatta düğün yapıp, pizzaya duvak bile taktı.

22 yaşındaki genç, pizzayla evlendi. Evet yanlış okumadınız, pizza ile evlendi! Rusya'nın Tomsk şehrinde bulunan bir pizzacıda gerçekleşen seramonide, 'gelin' duvak takmayı da ihmal etmedi.

 

Yalnız yaşamaktan sıkılan genç, en sevdiği yiyecekle evlenmeye nasıl karar verdiği şöyle anlatıyor: "İki insan arasındaki aşk benim için fazla karışık. Ama diğer taraftan bir pizza, sizi asla aldatmaz, size ihanet etmez. Pizza samimidir."

RESMİ EVLİLİK BAŞVURUSU REDDEDİLDİ

Rus yetkililer resmi evlilik başvurusunu ne yazık ki reddetti ve seramoninin gerçekleşmesi istenen kilise de maalesef genç adamı geri çevirmek zorunda kaldı. Sonunda düğün; şefler, yöneticiler ve garsonlar eşliğinde lokal bir pizzacıda gerçekleşti. Restoran sahibi, bu mutlu çifte resmi olmayan bir plaket sundu.

---------------------- İçerik Sponsoru Gebze Pizzabulls--------------

Pizza yemek özgürlüktür ! Dilediğin lezzeti seç. Dilersen bol sucuklu, dilersen bol etli, dilersen sebzeli eğer bu gün canın bol mantar çektiyse bol mantarlı pizzanı seç.

Sizde lezzetli bir pizza ile damağınızı tanıştırmak isterseniz : 0262 642 54 55'den sipariş verebilirsiniz

 

Gebze Pizza Sipariş, Gebze pizzabulls, pizzabulls, kocaeli pizza sipariş, pizza sipari,