Ak Parti Gebze ilçe teşkilatında bugün gerçekleştirilen toplantı sonucunda 1 Kasım 2015 genel seçimleri için yapılacak olan seçim çalışmalarının koordine edileceği SKM Başkanlığına, Ak Parti Gebze ilçe teşkilatı Yerel Yönetimler Birim Başkanı Nuri Kaya getirildi..

İŞTE SKM BAŞKANI NURİ KAYA VE ÇALIŞMA EKİBİ

05/09/20115 tarihinde İlçe Başkanlığımızca alınan karar göre SKM Başkanımız Nuri KAYA olmuştur.

SKM Başkan Yardımcısı Samet ÇOŞKUN ve Miktad AYDIN

Program Sorumlusu Murat YELEK ve ekibi İlhan TUĞRUL,Yasin OKUMUŞ,Tayyip ÇAĞLAYAN,Burak SARI,Selamet GÜNER,Ahmet ÖZ,Süleyman ZENGİN,Nur AVCI,Burak TEMEL,Mustafa ÇELİKBİLEK,Mustafa DEMİR, olarak belirlendi

Tanıtım,Medya ve İzleme Sorumlusu Selim MALKOÇ ve Ekibi Fatih ALTAY,Muhammet BIYIK,Enes KOÇER, Feyza Şule KARABIYIK,Özlem KOZANKURT, Eru Gümüş KAVRAZ,Sefa AYDIN olarak belirlenmiştir.

Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu Güler Şahin GENCAY ve ekibi Ufuk EKİNCi,Resul TAT,Seda Kardeşler ÇELİK olarak belirlenmiştir.

Miting Sorumlusu Recep KAYA ve Cihan ÇELİKER olarak belirlenmiştir.

Mali İşler Sorumlusu İrfan İRTEGÜN ve Ekibi Emrullah BİLGİN,Bahattin EVLİ,Hüseyin KARADENİZ,Ramazan ÖZKÜRKÇÜ,Mestan OKAN olarak belirlenmiştir.

Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu Esra ATMACA ve Ekibi Hanife AYDIN,Kübra ŞİMŞEK,Züleyha ATİLLA, olarak belirlenmiştir.