AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş öncülüğünde başlatılan ‘Okuyalım, Hem Okutalım, Kitap Durağında Buluşalım’ kampanyasına Batı Trakya Türkleri Derneği Kadın Kolları’ndan destek geldi.
AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından başlatılan 'Hem Okuyalım, Hem Okutalım, Kitap Durağında Buluşalım’ adlı kitap kampanyasına destekler büyüyor. İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş önderliğinde başlatılan kampanya kapsamında vatandaşlardan okumadıkları kitaplar toplanmaya devam ediliyor. İzmit Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen projeye bir destek de Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Aslı Devrim ve yönetiminden geldi.


DEMİRTAŞ VE YÖNETİMİNE TEBRİK

Topladıkları kitapları yönetimiyle birlikte AK Parti İzmit İlçe binasına getirerek İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş’a teslim eden Devrim, kitap okumanın bir toplumun gelişmesinde çok önemli bir etken olduğuna dikkat çekerek, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollarının böyle anlamlı bir projeye imza atmalarının çok önemli olduğunu söyledi. Demirtaş ve yönetimini tebrik eden Aslı Devrim, kadın kollarının başarılı projelerine destek vermekten onur duyduğunu ifade etti.