AKP Gebze Belediyesi Başkan aday adayı Resul Tat, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Bülent Arınç ile ilgili olarak kendi sosyal paylaşım sitesinde bir yazı yazıp paylaşmıştı

 

Yazıyla ilgili olarak yorum yapan bazı AKP’liler adeta birbirlerine hakaret edercesine cevap vermişler.
İşte yazılan o yazılardan bazıları;
Nihat Sivrikaya; “Bir söz vardır Anadolu’da "köpeğin hatrı olmasa da sahibinin hatrı sayılır’ diye eğer hata yapan birileri var ise gerekli incelemeler yapılır ve neticesinde hep birlikte bir karara varılarak açıklama yapılır... Sonra geri dönüşü sıkıntı oluyor bazı konuşmaların dikkat etmek gerekir..
En basta akparti ailesini sıkıntıya sokuyor bu tip polemikler.”
İbrahim Uzun; ‘Birbirlerine ne b*k dedikleri beni pek ilgilendirmiyor. Ben REİS e ne dedi ona bakarım... Reisten gayrısı benim için teferruat. Resul Tat için Arınç iyi insan olmuş olabilir ama Reis'e had bildirip 2 gün sonra çark eden bu... herif benim ve benim gibi düşünen AK Partiler için asla iyi insan değildir.”
Sıtkı Tat; “Dar bir eksen etrafında dönüyorsunuz yazdıklarınıza da kendiniz tekrar bir göz atın bulanık suda balık avlanmaz arkadaşlar siz hiç bir kişiyle veya arkadaşınızla tartışırken konuşmalarınız kaçta kaçı doğrudur ama çirkin bir tablo çizdiler eyvallah ama onları eleştirecek seviyede miyiz acaba hangisini ne kadar tanıyoruz ayıptır beyler şu yorumlarımız bile ne kadar yavan ve boş.”
Fahrettin Ekinci; ”Abdullah Gül, kriptolu İngiliz ajanıdır f tipi yapılanmanın da baş aktörüdür... siyasete uzun yıllar önce başlaması çok iyi siyasetçi olduğunu göstermez.... gülen hocada 1970 li yıllarda İzmir de vaizlik yapıyordu şu an Amerika da ajanlık yapıyor..”


Bu yazınları sizlerin takdirine bırakıyoruz.
Karar sizin...