AKP Genel Merkezi Gençlik Kolları tarafından pilot il ve pilot ilçe kapsamında gerçekleştirilen 'Sürekli Teşkilat' eğitimlerinin ilki Gebze'de gerçekleştirildi

 
 
Gebze Kent Meydanı'nda bulunan Menekşe Nikah Salonu'nda gerçekleştirilen sürekli teşkilat Münir Arıkan'un sunumuyla 'Hayatına Anlam Kat' adlı seminere AKP Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı, AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, AKP Kocaeli İl Genlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara, AKP Gebze Teşkilat Başkanı Hasan Özdemir ve gençlik kolları üyeleri ile gençler katıldı.
 
İKİ İNSANI KORUMALIYIZ
Seminer öncesi bir selamlama konuşması yapan AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara, "Gününü gün eden, yarınlarına sırtını dönen, dünyayı umarsamayan gençler yerine mukaddes değerlerimize, aile bağlarımıza sahip çıkan, zaman ve mekan şuuruyla, ülkemizi sahiplenme bilinciyle sorumluluk bilincinde olan heyecanlarını aklıyla, irfanıyla ülkenin insanlığına hizmetine sunan geleceğe yürüyeceğimizin ifadesini bu salon dava şuurunu kazanmış biz gençlerle el ele vererek ülkemizi, partimizi, teşkilatımıza oynanan oyunlara, komplo ve sabotajlara aldırış etmeden herşeyden korumamız gereken iki insan var. Bu davanın reisi sayın Recep Tayyip Erdoğan, hocası sayın Ahmet Davutoğlu başlatmış olduğumuz çalışmalarla birliğimizi gücümüzü inancımız tamdır."
 
TEŞEKKÜR ETTİ
AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara'nın ardından AKP Kocaeli İl Başkanı Emre Kahraman da kısa bir selamlama konuşması yaparak, "Sürekli teşkilat programı kapsamında pilot il Kocaeli pilot ilçede Gebze seçildi. Bu akşam ilk program olması nedeniyle böyle bir salonda yaptık. Bizim için önemli bir program. Bugün buraya gelen ve ilk defa AKP programına katılan herkese teşekkür ediyorum. Derince ilçesinden bir şehidimiz var. Allah'tan rahmet diliyorum." Seminer daha sonra basına kapalı devam edildi.