FEMEN’in üyesi iki kişinin Kelime-i Tevhid sancağı ve Hz. Rasulullah (sav) Efendimizin mührüne yönelik saldırılarının ardından, bir başka grup üyesinin de Kur’an-ı Kerim’i yaktığı ortaya çıktı.

YAYINCI AYNI AHLAKSIZ

Kur’an-ı yakarken üzerine de basan ve vücuduna İslam’a hakaretler içeren küfür sözleri yazan FEMEN mensubu kadının fotoğraflarının yayınlandığı blog sayfasının sahibi ise Mısırlı Aliaa Magda Elmahdi… Elmahdi, dün okurlarımıza ulaştırmaktan ‘utandığımız’, Avrupa’nın en çok satan dergilerinden olan EMMA’da yayınlanan çirkin fotoğrafların da sahibiydi.

BLOG HESABI ‘TR’ UZANTILI!

Aşağılık FEMEN üyelerinin altına imza attıkları bu alçaklıkların, Türkiye üzerinden alınan ‘com.tr’ uzantılı bir blog sayfası aracılığıyla yayınlanmış olması ayrıca dikkat çekti. Google’a ait blogger markasının ‘com.tr’ uzantılı hesabının ya ‘özellikle’ seçildiği veya Türkiye’den birisinin açtığı sanılıyor.

ÇARESİZLİĞİN NİŞANESİ

İslam’a yönelik bu yeni saldırı dalgasının ardından hak ile batıl arasındaki çizginin iyice belirginleştiği kaydeden uzmanlar, sergilenen FEMEN kahpeliğinin, İslam’ın engellenemez yükselişine karşı şeytanın emrindeki Siyonist çevrelerin çaresizliklerinin açık bir nişanesi anlamına da geldiğini belirtiyorlar.

KİM BU  ELMAHDİ?

Aliaa Magda Elmahdi; 1991 doğumlu. Kahire Amerikan Üniversitesi öğrencisi. Kendisini ‘laik’, ‘liberal’, ‘feminist’, ‘vejetaryen’ ve ‘bireyci’ bir Mısırlı olarak ifade ediyor…