Perşembe  günü 3 Eylül akşamı saat 19.00′da AK Parti Kocaeli il başkanlığına giderek müracaatını yapacak olan Adıgüzel adaylığı ile ilgili olarak şunları söyledi

Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracağına inandığım ve 13 yıldır ülkemize yapmış olduğu hizmetler ile bu hedefe ulaşabileceğini gösteren; kuruluşundan bu yana büyük bir onur ve gurur ile çeşitli kademelerinde görev aldığım Ak Partimden, 1 Kasım 2015 tarihinde tekrar edilecek olan Genel seçimlerinden 26. Dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurumu 03.09.2015 / Perşembe günü saat 19:00 da Ak Parti İl Başkanlığı’ nda yapacağımı tüm kamuoyuna saygı,sevgi ve en kalbi muhabbetlerim ile iletirim.

 DESTEK BEKLİYORUM

Ak Partimin Kocaeli Milletvekilliği Aday Adaylık başvurumun sağlanması sürecinde tarafıma destek olan ve beni teşvik eden siyasi büyüklerime ve yol arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder ve nasip olursa adaylık sürecinde de bu desteğin devam etmesini dilerim.Bu desteğin devam edeceğinden de eminim.

SORUNLARIN ÇÖZÜM ADRESİ OLACAĞIZ

ALLAH’ ın izni ile, Yeni Türkiye’ nin gelişimini ve yükselişini hiçbir kuvvet engelleyemeyecektir. Ülkemiz tüm renkleri ile bir bütündür. Barış, kardeşlik ve huzurumuza kasteden kirli odaklara ait emellerin boşa çıkmasını hep birlikte, el ele sağlayacağımızdan yana da hiçbir kuşkum yoktur. Ülkeme hizmet yolunda milletin vekilliğini üstlenirken, halk ile birlikte her türlü sorunu çözeceğimize olan inancımda tamdır.

 DİLOVASI’NA GÜVENİYORUM

Dilovası, Dilovası ve yine Dilovası… Ailem, doğduğum ilçemsin… Her zaman en güzel yerdesin… Seni hiçbir şekilde unutmuyorum. Gönüldesin Dilovası… İnşallah seninle yeşerecek ve seninle Kocaeli ve tüm Türkiye’ de en başarılı hizmetlere adım atacağız.

 

Bu vesile ile 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini yüce rabbimden niyaz ederim.