Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Giresunlular Derneğinin hafta sonu düzenledikleri geleneksel “Otçu Göçü” şenliğine katılarak şölen ağası seçildi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin ve çok sayıda davetlinin katıldığı şölende konuşma yapan Giresunlular Dernek Başkanı Şükrü Yılmaz, her yıl düzenledikleri geleneksel şenliklerin hemşerilerin birlik ve dirlik içinde olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, şenlikte yaptığı konuşmad; Toplumsal hoşgörünün hakim olduğu yerler derneklerimizdir. İlçemizde Derneklerimiz ve STK’larımızla birlik ve beraberliğimizi hep muhafaza ettik ve etmeye devam ediyoruz'dedi.

Geleneksel olarak düzenlenen ve “Otçu Göçü” şenliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Ali Toltar daha sonra şölen ağası seçilerek yöresel kıyafet giyindi.

Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’de yaptığı konuşmada 'birlik ve beraberliğin en güzel sergilendiği yerler bu güzel organizasyonlardır. Şölenin birlik ve beraberliğe, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.