Toplantıda Mahalle ve Köy başkanlarımızın partileri için çok değerli olduğunu belirten AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, Dilovası ilçe teşkilatının her birim ve bireyiyle bu davaya yürekten inanarak gönlünü koyduğunu söyledi.

YENİ DÖNEM

Toltar, partisinin mahalle temsilcileriyle yaptığı sohbet toplantısında, yeni döneme dair gerçekleştirmeyi planladığı projelerden de bahsetti. Göreve ilk başladığı gün ortaya koyduğu temel prensiplerden asla taviz vermeden, insan merkezli hizmetler üretmeye devam edeceğini belirten Toltar "Kısaca 30 Mart'ta başlayacak yeni hizmet dönemimizde de Dilovalı efendi, bizler hizmetkâr olmaya devam edeceğiz"

TANITIM TOPLANTILARI
Büyük bir heyecanla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz diyen Toltar, “30 Mart'a kadar aynı heyecan ve dinamizm içerisinde tanıtım ve ziyaretlerimize devam edeceğiz. Sayın Başbakanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmama adına ziyaret etmedik bir ev, elini sıkıp hatırını sormadığımız hiç kimse kalmamalı. Özellikle Başbakanımızın temsilcileri ve bizlerin temsilcileri olarak sizlere çok büyük işler düşüyor."dedi.