7 Haziran seçim çalışmalarına hız veren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçede bulunan muhtarlarla bir araya geldi. Belediye toplantı salonunda yapılan toplantıya ilçede bulunan tüm mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı.

Muhtarların sorunları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Ali Toltar “ Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz" dedi.

Bütün mahallelere eşit hizmet götürülmesi için tüm birimlerin seferber edildiğine dikkat çeken Başkan Toltar “havaların ısınmasıyla birlikte hizmet ekibimiz daha fazla ve farklı alanlarda çalışmaya başladılar. Halkımıza gerçek manada belediye hizmetlerinin götürülmesi için yoğun bir mesai harcamaktayız. Sizler bizlerin mahallerde hizmet noktasında temsilcilerisiniz. Halkımızın hizmet beklenti ve yapılan hizmetlerdeki memnuniyetlerini bize aksettirecek makamda sizleri görmekteyiz” dedi.