AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı 24. Danışma Kurulu toplantısını Yıldırım Düğün Salonu’nda önceki akşam gerçekleştirdi. İlçe Danışma toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi. 
 
AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı tarafından 24.'sü düzenlenen İlçe Danışma Kurulu toplantısına AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Demir, Hakkı Nalbant, Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Dilovası ilçe kadın ve gençlik kolları başkanı ile partililer katıldı.
 
TOLTAR COŞTU "50 BÜYÜK PROJEMİZ VAR"
 
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar 29 Mart öncesi ve sonrasında beraber yol arkadaşlığı yapan, oy veren yada vermeyen herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında "Yaklaşık 6 görevimin başındayım; hedeflerimize ne kadar ulaştığımızı, nerede olduğumuzu ve birlikte nereye yürüyeceğimizi kısaca sizlere ifade etmek istiyorum. Hizmet yarışında, bayrağı devraldığımız ilk günden başlayarak, modern yönetiminin her şeyden önce “şehrin vizyonu” ile “mali kaynakları” arasında akıllı bir örtüşme sağlaması, adil,hesap verebilir, katılımcı, şeffaf, ilkeli, israf ve iltimas uzak, yaptığımız her harcamanın ve kuruşun hesabını verecek bir Yerel Yönetim anlayışıyla, hedef ve amaçlarımızı; Hakkın ve halkın rızası için yapan, partizanlık yapmayan,dürüst ,kararlı ve cesur bir yönetim anlayışı ile herkese hizmet etme gayretİ ve çabası içerisindeyiz."dedi.
 
HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ ALACAĞIZ
 
Konuşmasına devam eden Başkan Toltar "Bir şehri imar etmek halkın gönlünü almaktır." Sözünden hareketle işte AK Belediyeciliğinin hedefi insana hizmet etmek, insanın gönlünü hoş tutmaktır. İşte başarının sırrı buradadır. Bu ilke ile çok çalışıyoruz ve çok çalışacağız.İnsanımızı mutlu edeceğiz ve Dilovası’nda tarih yazarak, yeni başarılara imza atacağız. Çünkü Dilovalı kardeşlerim hizmetin en iyisine layıktır.
 
50 BÜYÜK PROJEMİZ VAR 
 
Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz yaklaşık 50 adet büyük projenin ve görev başında zaruri görüp, dahil ettiğimiz projelerin arkasındayız. Hepsini Allah’ın izniyle Büyükşehir Belediyemiz ve hükümetimizle tek tek hayata geçireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."dedi.