AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Ali Toltar kendisi hakkında yerel bir gazetenin yaptığı haber ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Toltar yaptığı açıklamasında “AK Parti’yi kendi partileri gibi sananlar var. 100 bin Euro’yu vererek aday olduğumuz hakkında iftiralar var. AK Parti ailesinde bu işler böyle olmuyor. Biz büyük bir aileyiz. Adaylık belirleme sürecinde de AK Parti Genel Merkezimiz tüm kriterleri baz alarak adayını belirlemektedir. Kamuoyu yoklamaları, teşkilat yoklamaları baz alınarak yapılan adaylık belirlemesinde Genel Merkezimiz bizim adaylığımız noktasında karar kılmıştır.


BİZ DİLOVASI’NIN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ
Birileri çirkin oyunları ile bizleri yıpratmak istiyor. Aksine bizi bu tür saçma sapan ipe sapa gelmez haberler ile yıpratamazlar, karalayamazlar. Bu tür haberler aksine bizi daha çok kamçılıyor. Ahlaksızların karşısında daha dik durmamızı sağlıyor. Biz Dilovası İlçe Teşkilatı olarak, aday adayı arkadaşlarımız ve meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla bir olduk. Birlik olduk. 30 Mart’tan sonra Dilovası’nın gelişmesi büyümesi, insanların hayat şartlarının üst seviyelere çıkması için uğraşıyoruz.


ISPATLAMAYAN NAMERTTİR
Bizi yıkamayacaklarını anlayanlar bu tür boş, saçma ve iftira haberler ile bize saldırmaya çalışıyorlar. Bu haberi yapan arkadaşları ıspat etmeye davet ediyorum. Ispatlamayan namerttirler. Bu haber ile ilgili tüm yasal haklarımızıda kullanacağımız belirtmek istiyorum