AK Parti Kadın Kolları tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi ve çok sayıda kadın katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, "Kadın kolları olarak seçim çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Çalışmalarımız sürecinde çok olumlu tepkiler alıyoruz. İnşallah 30 Mart'ta bunun meyvesini sandıkta alacağız."dedi.

GELECEĞİNİZ İÇİN

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, "30 Mart'ta yapılacak olan seçimler hem ülkemiz hem de Dilovası iççin çok önemli, bu seçimlerde bayanlarımızdan çok daha büyük destek istiyorum. Geleceğiniz için, geleceğimiz için, çocuklarımız için çok çalışmanızı istiyorum."dedi.

GEÇMİLERİ BELLİ

Konuşmasına muhalefete yüklenerek başlayan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, "Bunların geçmişleri belli üç dönem belediye başkanlığı yaptı. Dilovası'nda eser niteliğinde hiç bir şey yapılmadı. Geçmiş neyse, bugünde öyle, yarında aynı olacaktır. Geçmiş geleceğin aynısıdır. 50 bin insanın hakkını kendilerine veya başkalarına devşirerek Dilovası'nı 20 yıl geriye götürecekler. Buna fırsat vermeyelim."dedi.