Altı Nokta Körler Derneği Kocaeli Şube binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına dernek yeni başkanı Lütfü İskeçe, eski başkan Engin Aysu ve dernek üyeleri katılım gösterdi. 

ENGELLİLER İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ
Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Lütfü İskeçe, engelli dostları için mücadele edeceklerini belirterek, “Derneğimiz 30 yılı aşkın süredir Kocaeli’de hizmet vermektedir. Derneğimiz Kocaeli’de engelli oluşumunun sürekli rehberliğini yaparak engellilerin yaşamını daha kolay hale getirmeye çalışmıştır. Engelliler belirli sıkıntılar yaşamaktadır. Biz inanıyoruz ki bu sorunları derneğimiz ve Kocaeli halkının destekleri ile aşacağız. Biz engelliler için çok şey istiyoruz. Projeler kağıt üzerinde kalınca bir önemi olmuyor. Önemli olan aklımızdaki projeleri gerçekleştirmek” dedi. 
BAŞKANIN BİYOGRAFİSİ
Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Lütfü İskeçe,1953 Yunanistan İskeçe doğumlu.
60 yıldır Kocaeli’de ikamet eden İskeçe, engelli memur kadrosundan emekli. Uzun süredir derneğe üye olan İskeçe, 31 Ocak’ta yapılan kongrenin ardından Altı Nokta Körler Derneği Kocaeli Şube Başkanı seçildi. 
Altı Nokta Körler Derneği’nin yönetiminde şu isimler bulunuyor:
Başkan: Lütfü İskeçe, Mali Sekreter: Engin Aysu, Gençlik Sorumlusu: Ali Boyasızoğlu, Şube Sekreteri: Abdurrahman Gençoğlu, Sosyal İşler Sekreteri: Ali Çakmakçı, İstihdam Sekreteri: Resul Zengin, Eğitim Sekreteri: İsa Yüksel