CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir dün gerçekleşen Dilovası Belediyesi ocak ayı meclis toplantısı ile ilgili olarak bir basın açıklamasında bulundu.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan CHP’li Aydemir, “Sayın başkan gözlerinden öperim. Bizler önce insan düşüncesinden hareketle barış özgürlük sevgi ve saygı değerlerine ihanet etmeyen üsluba sahip kişileriz. Bizim için bireysel hedefler kişisel olarak dikkat çekme çabaları söz konusu olamaz. Ülke vatan menfaatleri her şeyin üstündedir.

KULLANDIKLARI ÜSLUBA DİKKAT ETMELİLER

Parti yöneticilerimizle bu değerler çerçevesinde kullandığımız ifadelerin benzerliğini kılavuz görenler öncelikle karbon kâğıdından transfer ettikleri ifadelerini görmelidir ve siyasette seviye arayan bu kişiler kendileri ve yandaşlarının yaptığı açıklamalarda kullandıkları üsluba dikkat etmelidirler. Bizim ağzımızdan kalemimizden çıkan cümlelerdeki seviyeye ulaşabilmeleri için kendilerini geliştirmeleri gerektiği bir hakikattir. Sahip olduğumuz vizyon, ülke sevdası ve millete saygı ile söylemlerimiz dönemsel yada durumsal olarak patinaj yapmadan devam edecektir.

PARSEL PARSEL ARSA SATIP GÜNÜ KURTARIYORLAR

Halkın beklentilerine güneş gözlükleriyle bakıp siyaset yapanlardan siyaseti ya da hitabeti öğrenecek değiliz. Bizim halka nasıl bakacağımızı dert eden kişiler bilsinler ki her zaman alnımız açık başımız dik olacaktır. Asıl kendileri iktidarda olma gücü olmadan sokakta nasıl dolaşacaklarını düşünseler daha iyi olacaktır. Çünkü açıklamaları gereken kandırılmalarla yanıltmalarla dolu olan millet affetsin diyerek geçiştirdikleri bir siyasi geçmiş ve iktidar sürecinin hesabını millete hukuka vereceklerdir bizim menfaatlerimiz, önce insan hak hukuk ve adalettir parsel parsel arsa satıp günü kurtarmak değildir sevgilerimle.” dedi.