AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK üyesi Zeki Aygün, Dilovası İlçe SKM programları kapsamında önceki gün Kayapınar, Turgutözal, Tavşancıl, Cumhuriyet, Orhangazi, Mimar Sinan ve Diliskelesi mahallelerinde ev ziyaretleri düzenledi. Mahallelerde evlerde bir araya gelen kadınları ziyaret eden Aygün'e Ak Parti Dilovası SKM Başkanı Mahmut Kocabay, AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi eşlik etti.
 
MAHALLELER PARTİMİZİN KILCAL DAMARLARIDIR
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK üyesi Zeki Aygün, seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'nda ev ziyaretlerinde bulundu. Bir partilinin evine konuk olan Aygün, kadınlarla bir araya geldi. Kadınların görevli oldukları sandıklarda dikkatli olmalarını isteyen Aygün, seçim gününe yönelik yapılacak çalışmaları anlattı. Seçimlerin sandıkta kazanıldığını ifade eden Aygün, “Bizler seçimin sandıkta kazanıldığına inanıyoruz. Her sandık üyemiz, bizim her sandıkta yaklaşık oy oranımızı biliyor ve sandıklar açıldığında da oyların çok dikkatli bir şekilde sayılmasını takip ediyorlar. AK Parti’de kadınlar mahalle teşkilatlarından başlayıp, en üst kademeye kadar görev alıyorlar. Mahalleler bizim kılcal damarlarımızdır. Kadınlar siyasette her noktada aktif bir şekilde bulunuyorlar. Bu da bizim için gurur verici bir durum” ifadelerini kullandı.
 
DAVAMIZA SAHİP ÇIKALIM
Katılımın yoğun olduğu ev toplantılarında kadınlarla sohbet eden Aygün, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan kadınlara yönelik projelerden bahsederek Dilovası’nda neler yapılabileceğine ilişkin de görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Aygün,"Kadınların seçim döneminde çok çalıştığını biliyoruz ve minnettarız. Seçimlere çok az bir zaman kaldı. Bu kısa zamanda çok çalışalım ve davamıza sahip çıkalım” dedi.