Darıca Osman Gazi Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası 34 yaşındaki Fatih Çeyiz Mağazası'nın sahibi Fatih Güzeltepe geçirdiği böbrek nakli sonrası hayata tutunamadı tedavi gördüğü Kartal Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. 

BÖBREĞİ BALDIZINDAN ALMIŞTI 
Yaklaşık 1 yıl önce her iki böbreği de iflas eden Fatih Güzeltepe için acil böbrek arayışları başladı. Yakın çevresinde başlayan böbrek arayışı sonucu Baldızı Hesna Aydın eniştesine uyan böbreğinin birini 15 gün önce Kartal Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyon ile verdi. Hastanede tedavisi devam eden genç esnaf Fatih Güzeltepe önceki akşam ağırlaşarak hayatını kaybetti. Darıca’da büyük bir kesim tarafından tanınan yine o bölgenin eski esnaflarından Yaşar ve Naime Güzeltepe çiftinin iki oğullarından biri olan Fatih Güzeltepe İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde şube Müdürü İmdat Akbaba’nın da dayısının oğlu idi.
34 yaşındaki üç çocuk babası Fatih Güzeltepe’nin cenazesi bugün Darıca Merkez camiinden alınarak Darıca Nene Hatun Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.