Başkan Baran Ziyaretlerine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i Ziyaret Ederek Başladı

Belediye Başkanı İsmail Baran, sabahın erken saatlerine çalışmalarına ve ziyaretlerine başladı. Teknik hizmetler müdürlüğünde gerçekleştirdiği toplantının ardından Gebze’ye geçen Başkan Baran Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in misafiri oldu. Başkan Köşker’in sıcak karşılamasıyla başlayan ziyaret her iki tarafın birbirlerine sunduğu hediyelerle devam etti. Başkan Köşker, ziyaretten duyduğu memnuiyeti ifade ederek Başkan Baran’a teşekkür etti. Her iki başkan daha sonra Gebze bölgesinde hizmete giren PodiFoot medikal ayak bakı merkezinin açılışını gerçekleştirdi. 

Başkan Karabacak, Baran’ı Kapıda Karşıladı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e gerçekleştirdiği ziyaretin hemen ardından Darıca bölgesine geçen Başkan Baran, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı ziyaret etti. Başkan Baran’ı kapıda karşılayarak hoş geldiniz diyen Başkan Karabacak ve Başkan Baran basın mensuplarına birlikte poz verdiler. Darıca’nın kültürel ve tarihi yapısından bahseden Başkan Karabacak belediye olarak hazırladıkları hediyeleri Başkan Baran’a sundular. Aynı şekilde Başkan Baran Körfez’in sembolü olan Kiraz plaketini Karabacak’a sunarak, inşallah yaz aylarında kirazımızı dalından hep beraber toplarız ifadelerini kullandı. Her iki başkan daha sonra çalışmalar hakkında birbirleriyle karşılıklı istişareler gerçekleştirdi. 

Başkan Baran, Çayırova Belediye Şevki Demirci’ye Teşekkür Etti

Güne yoğun bir şekilde başlayarak mevkidaşlarını ziyaret eden Başkan Baran, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin misafiri oldu. Kapıda karşılanan Başkan Baran, gösterilen ilgi karşısında Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür etti. Belediye çalışanları ile de bir süre sohbet eden Başkan Baran, Çayırova Belediyesinin güzel ve başarılı çalışmalarını takdirle izliyorum ve bütün çalışanlarını tebrik ediyorum, dedi. Başkan Demirci’nin makamında devam eden ziyarette her iki başkan bölgelerinin çalışmaları hakkında çeşitli fikir alışverişi yaptılar.