İlçe genelindeki esnaf ziyaretlerine önem veren Belediye Başkanı Ali Toltar, sabahın erken saatlerinde dükkânlarını açan Dilovası esnafları dükkânlarında ziyaret ederek vatandaşlarla ve çalışanlarla da sohbet ediyor. Dilovası’nda farklı sektör ve iş alanlarında hizmet vermek üzere iş başı yapılan dükkânları ziyaret eden Başkan Toltar, esnaflara hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi. 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde belediye çalışmaları, yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler veren Başkan Toltar vatandaşların istek, talep ve şikâyetlerini de dinledi.
Belediye Başkanı Toltar, "Bu tür ziyaretlerimizle yakaladığımız sıcak ve samimi ortamlarda vatandaşlarımızla iç içe oluyor, ilçemizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyor, rahatça sohbet edebiliyoruz. Hemşerilerimizin bizlerden neler beklediğini, ilçemizde neler yapılmasını istediklerini öğreniyor, bizler de yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında onlara bilgi veriyoruz. Karşılıklı fikir alış verişi ve bilgi paylaşımında bulunarak ilçemizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz" dedi.
Hizmetlere ilişkin esnafların ve vatandaşların görüş ve önerilerini de alan Ali Toltar, halka hizmeti her şeyin üzerinde tuttuklarını söyledi