Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker SGK Gebze Müdürü Mehmet Sarı ve Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Başkanla Karaosmanoğlu ve Köşker, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’nın Yenikent Mahallesi’nde faaliyete geçen yeni binasını gezdi. SGK Gebze Müdürü Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. Kurumun çalışmaları hakkında Müdür Sarı’dan bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, Gebze’nin ihtiyaçlarını karşılayacak modern, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni etti.

SGK Müdürü Mehmet Sarı’nın ardından Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’ı Başkan Köşker ile birlikte makamında ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, Arslan’a hayırlı olsun temennilerini iletti. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Gebze’de de kurumlar arası diyalog ve işbirliğinin vatandaşa hizmet olarak yansıdığına dikkat çeken Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’a çalışmalarında başarılar diledi. Kaymakamlıktaki hayırlı olsun ziyaretine AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve parti yöneticileri de eşlik etti.