İzmit'te rent a car işiyle uğraşan 50 yaşındaki Ramazan Ali Gür'ün tartışığı kişi tarafından bıçaklandıktan sonra acil servise götürülürken ki hali şaşırttı


İzmit’te, araç kiralama şirketinin sahibi 50 yaşındaki Ramazan Ali Gür, tartıştığı kişi tarafından sırtından ve kolundan bıçaklandı. Yaralanan Gür, acil servise sedye ile götürülürken yakınlarını görünce gülümsedi.

Olay bugün öğleden sonra, İzmit Karabaş Mahallesi Hafız Selim Efendi Sokak’ta faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketinin önünde meydana geldi. Ramazan Ali Gür işyerinin önünde bilinmeyen bir nedenle bir kişinin saldırısına uğradı. Sırtından ve kolundan bıçaklanan Ramazan Ali Gür kanlar içerisinde kaldı. Ramazan Ali Gür’ü bıçaklayan kişi kaçarken, olay yerine gelen 112 Acil ekibi müdahalede bulundu. Ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne götürülen Ramazan Ali Gür sedye ile acil servise götürülürken kendisini bekleyen yakınları görünce gülümseyerek iyi olduğunu göstermeye çalıştı. Ramazan Ali Gür’ün sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Polis olayın ardından kaçan 18 yaşındaki E.S.’yi gözaltına alırken, soruşturma başlatıldı.