Eğer kendinizi yalnız ve mutsuz hissediyorsanız, yarım saati 35 dolar karşılığında bu genç kıza sarılabilirsiniz...
 
Sarılarak insanları tedavi ettiğini söyleyen Kelly'nin pek çok farklı müşterisi var.
Onlarla cinsel ilişkiye girmediğine söyleyen Kelly, "Sadece sarılıyoruz, ve onları böylece tedavi ediyorum" dedi.
 
Samantha Hess’in hayatı 29 yaşında kurduğu internet sitesiyle değişti. Hess’in yaptığı işin benzeri pek yok.
Kendisi sarılarak terapi uygulama uzmanı. Hess saati 60 dolara (yaklaşık 120 lira) insanlara sarılma terapisi uyguluyor.
 
Hess’in aklına sarılarak para kazanma fikri 2012 yılında gelmiş. Okuduğu dergide bir adamın insanlara ‘bedava sarılma hizmeti’ verdiğiyle ilgili bazı bilgiler varmış.
 
Business Insider’ın haberine göre Hess bu makaleyi okuduğu dönemlerde duygusal olarak da zor zamanlar geçiriyormuş.
Yeni bir ilişkiye hazır olmamasına rağmen sarılmaya ihtiyacı varmış. Hess bunun üzerine Cuddle Up To Me (cuddleuptome.com) isimli bir internet sitesi kurmuş. Bu sitede verdiği hizmetlerden bahsediyor.
 
Sarıldığı erkeklerin yüzde 90’ının 20 yaşın üstünde olduğunu belirtiyor. Müşterilerinin çoğu daha önce geçirdikleri psikolojik travmadan dolayı kimseye dokunmak istemiyormuş.  Hess, “Bir bakıma psikolojik tedavi hizmeti de veriyorum” diyor.
 
Cinselliğin ve ya herhangi bir tacizin kesinlikle yasak olduğunu belirten Samuel, sarılmanın manevi bir rahatlık verdiğini söylüyor.
Tabii ki yaptığı meslek bir çok eleştirinin de odak noktası halinde. Kendisini eleştirenler ona 'fahişelerden bile kötü bir' dese de o bunları çok umursamıyor. 29 yaşındaki kadının hem erkek hem de kadın müşterileri olduğu ve haftada ortalama 30 kişiye hizmet verdiği belirtildi.