Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun sporun tabana yayılması talimatıyla yola çıkan Ücretsiz Spor Okulları, vatandaşların yanı sıra eğitim camiasının takdirini almaya devam ediyor. Spor Okulları faaliyetlerinin iki yıldır devam ettiği Vezirçiftliği Vali ihsan Dede İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Hayri Mert,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin okullarına kazandırdıkları bu önemli proje için teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş’a teşekkür ziyaretinde bulunan Hasan Hayri Mert, “Spor Okulları, okulumuzun adeta bir parçası oldu” dedi. 

ZİYARETE GELDİLER
Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş’un makamında gerçekleşen ziyarete, Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Hayri Mert’in yanı sıra Vezirçiftliği Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda Vali İhsan Dede İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Bahattin Aktepe ve Başiskele Spor Okulları Koordinatörü Adem Durmuş katıldı. 

‘’SPOR OKULLARI OKULUMUZUN PARÇASI OLDU’’
Ziyarette konuşan Vali ihsan Dede İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Hayri Mert, ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin iki yıl önce okullarına kazandırıldığını hatırlatarak, “Ücretsiz Spor Okulları, okulumuzun adeta bir parçası oldu. Sporun, çocuklar üzerinde tartışmasız büyük ve önemli yararları var. Ücretsiz Spor Okulları da okulumuza ciddi katkılar sundu. Bunu çocuklarımızın beden ve ruh sağlığının yanı sıra derslerindeki başarılarının artmasında da görüyoruz” dedi.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Hayri Mert ayrıca,  “Bu önemli projeyi okulumuza kazandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

ÇOCUKLARIMIZ SPOR KÜLTÜRÜ İLE BÜYÜYOR
Vezirçiftliği Mahalle Muhtarı ve okul aile birliği başkanı Bahattin Aktepe ise Ücretsiz Spor Okulları sayesinde mahallelerinde bulunan çocukların ücretsiz spor eğitimi aldıklarına dikkat çekti. Aktepe