Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, 2014 yerel seçimleri için Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Başkan vekili Fazıl Korkmaz, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ile bir araya geldi.

Tavşancıl Sahil Restaurant da düzenlenen programda bir araya gelen Başkan ve Adaylar birlik beraberlik mesajları verdiler.

Başkan Korkmaz Başarılar Diledi

Ak Parti Dilovası ailesinde birlik beraberliğin olduğunu vurgulayan Ak Parti Dilovası İlçe Başkan Vekili Fazıl Korkmaz,” 2014 yerel seçimlerinde belediye başkanlığı için aday adayı olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Biz Biriz Bizden Biri Bizim Adayımız Olacak

Yerel Seçimlerin ilçemize güzellikler getirmesini temennileri ile konuşmasına başlayan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman,” Biz biriz bizden biri bizim adayımız olacak ve biz o adayın yanında kenetleneceğiz, bundan hiç şüphem yok biz biriz güçlü ve büyük bir aileyiz. 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde, Ak Parti Dilovası olarak Sayın Başbakanımıza yakışır şekilde en yüksek oy ile seçimi kazanacağımızdan da hiçbir şüphem yok. Ne olursa olsun biz Ak Parti’liyiz ve Ak Parti’nin bayrağını dalgalandırmak için bir aradayız” dedi.

Kahvaltıya Katılan Aday Adayları Başkan Yaman’a,Bu erdemli Davranışında Dolayı teşekür etiler.