CHP’de listeler geldi. Üye sayısı en çok olan ilçe İzmit olurken, mahalle bazında en çok üyesi olan bölge ise Derince Yenikent Mahallesi oldu. en az üye sayısı ise 383 ile Dilovası.
CHP'de üye listeleri genel merkez tarafından il başkanlıklarına gönderildi. Listeler 28 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da askıya çıkacak ve 3 Ağustos’ta ise indirilecek. Bu süre içinde listede ismi olmayan üyeler itiraz hakkını kullanabilecek. Konu hakkında basın açıklaması yapan il başkanı Cihat Altunyuva, ilçe ilçe üye rakamlarını paylaştı. CHP'nin en çok üyesi İzmit’te bulunuyor. İlçede 8 bin 210 kişinin partiye üye olduğu belirtildi. En fazla üyesi bulunan mahallesi ise 779 üye ile Derince Yenikent Mahallesi oldu. 383 kişinin partiye üye olduğu Dilovası ise CHP’nin en az üyesinin bulunduğu ilçe olarak dikkat çekti.CHP’de listeler geldi. Üye sayısı en çok olan ilçe İzmit olurken, mahalle bazında en çok üyesi olan bölge ise Derince Yenikent Mahallesi oldu. en az üye sayısı ise 383 ile Dilovası.


CHP'de üye listeleri genel merkez tarafından il başkanlıklarına gönderildi. Listeler 28 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da askıya çıkacak ve 3 Ağustos’ta ise indirilecek. Bu süre içinde listede ismi olmayan üyeler itiraz hakkını kullanabilecek. Konu hakkında basın açıklaması yapan il başkanı Cihat Altunyuva, ilçe ilçe üye rakamlarını paylaştı. CHP'nin en çok üyesi İzmit’te bulunuyor. İlçede 8 bin 210 kişinin partiye üye olduğu belirtildi. En fazla üyesi bulunan mahallesi ise 779 üye ile Derince Yenikent Mahallesi oldu. 383 kişinin partiye üye olduğu Dilovası ise CHP’nin en az üyesinin bulunduğu ilçe olarak dikkat çekti.