Ardahan'da kuaförlük yapan Zeynep Tekinarslan ve otomobilde yanında bulunan üniversite öğrencisi ve aslen Darıcalı olan Nur Ayyıldız, otomobille önlerini kesen Ersoy Tunç'un silahlı saldırısı sonucu yaşamlarını yitirdiler. Tekinarslan'la gönül ilişkisi bulunduğu iddia edilen Ersoy Tunç, cinayetin ardından polise teslim oldu.
 
SOL CAMDAN DEFALARCA ATEŞ ETTİ

Olay dün saat 17.30 sıralarında Ardahan merkez Kaptanpaşa Mahallesi Edip Çanakçı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre; aralarında gönül ilişkisi olan Ersoy Tunç ile Zeynep Tekinarslan arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Ersoy Tunç aracı ile Tekinarslan'ın kullandığı özel aracın önünü kesti. Tekinarslan'ı konuşmak için aracından inmeye ikna etmeye çalışan Tunç, bunda başarılı olmayınca silahını çekip aracın sol camından defalarca ateş açtı.
 
İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ
Tunç'un silahından çıkan kurşunlar, aracın şoför koltuğunda bulunan Zeynep Tekinarslan ile yanındaki Nur Ayyıldız'a isabet etti. Zeynep Tekinarslan olay yerinde, ağır yaralanan Ardahan Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi, Darıcalı Nur Ayyıldız ise Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
 
POLİSE GİDEREK TESLİM OLDU
Zeynep Tekinarslan'ın evli ve eşinden boşanmak için mahkemeye başvurduğu, Ersoy Tunç'un ise evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi. Ardahan'ın sayılı iş adamlarından ve bir çok kez vergi rekortemi olan akaryakıt istasyonu sahibi Ersoy Tunç, polise giderek teslim oldu.