Dilovası Haber - Düzenlenen programa Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve Dilovalı kadınlar katıldı.

 

TOLTAR’IN YANINDAYIZ

 

Programda konuşan Ak Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut,”Biz bir ve beraberiz. 2009-2014 yılları arasında yapılan yatırımlar ile ilçemiz çağ atladı ve bu hizmetlerin devamı ve Ak Partimizin bayrağının daha yükseklerde dalgalanmaya devam etmesi için Belediye Başkan Adayımız Ali Toltar’ın yanındayız” dedi.

 

HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

 

Programına katılan misafirleri ile tek tek selamlaşan Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar yaptığı konuşmada yola çıkmanın nasip kısmet işi olduğunu belirtti Toltar” Dilovası 2009-2014 yılları arasında aldığı yatırımı hiçbir zaman almadı. Biz hizmetlerin devamı için ve her geçen gün güzelleşen bir Dilovası için hep birlikte çalışacağız.

 

BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

 

 

Seçimin sermayesi insandır diyerek sözlerine devam eden Toltar, Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Önümüzdeki seçim Ali Toltar’ın seçimi değil hepimizin seçimi. Bizler gecemizi gündüzümüze katıp el emeğimiz göz nurumuzu ortaya çıkaracağız ve 30 Mart daki seçimleri birlik ve beraberlik içinde el ele kol kola alnımızın akı ile kazanacağız” dedi.