1. Amatör Kümenin en flash takımlarından biri olarak görülen Dilovası Belediyespor, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın verdiği kahvaltı ve başarı dilekleriyle bir hafta sürecek kampa uğurlandı

 
 
KAHVALTI SONRASINDA KAMPA GİTTİLER
Bu sezon 1. Amatör kümenin en flash takımlarından biri olarak görülen Dilovası Belediyespor’a Belediye Başkanı Ali Toltar sabah kahvaltısı verdi. Belediye Başkanı Ali Toltar’ın verdiği kahvaltıya, Klüp Başkanı Recep Laç, meclis üyeleri ve tüm futbolcu ve teknik kadro katıldı .Bir hafta boyunca Bolu Termal otelde yapacakları kampa uğurlayan Belediye Başkanı Ali Toltar, “Hayalimiz ve beklentimiz sizlerin bu sezon başarı göstererek sezonu sonu şampiyon olarak tamamlamanızdır. İyi bir kamp döneminden sonra sezona başarılı sonuçlarla merhaba diyeceğinize ümidim tamdır. Amatör spor kulüpleri Dilovası’na değer katmaktadır. Burada spor yapmakla ve futbol oynamakla gençlerimize  örnek olmaktasınız.
 
SEZONA İDDİALI HAZIRLANACAK
Dilovası Belediyesi olarak gençlerimizin daha iyi spor yapmaları için tüm imkanları seferber ediyoruz. Bizim inşallah ilerleyen zamanlarda amatör sporu daha iyi yerlere getirecek projelerimiz var. Spor’un kardeşliği, dostluğu ve barışı tesis edecek yegane unsur olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Burada bulunan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi. Daha sonra takım otobüsle bir hafta sürecek kampa hareket etti. Dilovası Belediyespor sezon öncesi Bolu kampında bazı takımlarla hazırlık maçlarıda oynamayı planlıyor.