26 Nisan da İzmit Şehit Recep Topaloğlu kapalı spor salonun da düzenlenen Kocaeli geneli Wushu şampiyonasına katılan Dilovası Belediye Kick Boks-Wushu Okulu toplamda 29 sporcu ile 29 madalya ile adını Dilovası'nı hafızalara kazıdı.

 

29 SPORCU 29 MADALYA

 

Kocaeli genelinde on kulübün şampiyonaya katıldığı müsabakalarda minikler, yıldızlar gençler ve büyükler olarak dört gurupta 22 tane 1.lik, 5 tane ikincilik, 2 tane üçüncülük alan Dilovası Belediye Kick Boks wushu okulu öğrencileri 22 tane altın madalya, 5 tane gümüş madalya ve 2 tane bronz madalya ile 29’da 29 yaparak Dilovası’nı temsil etti. Bu başarının ardındaki isim ömrünü spora adayan ve bir spor aşığı olan milli antrenör ve uluslararası hakem Hasan Yıldız, bu yarışma için çok çalıştıklarını, sporcuların olağanüstü performans gösterdiğini belirtti.

 

BAŞKAN TOLTAR’A TEŞEKKÜRLER

 

Belediye Başkanı Ali Toltar’ın sporcularla yakında ilgilendiğini belirten Hasan Yıldız, “Başarıya giden yolun birlik beraberlik, güven ve azimden kaynaklanıyor. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Ali Toltar’a teşekkür ederim”dedi.