Bayramlaşma töreninde Dilovası CHP Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç gelen vatandaşları karşılarken, Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt gibi partililerde Dilovası’nda hazır bulundu.

 

Dilovası’nda CHP rüzgarı esmeye devam ediyor. Kurban bayramının 2. Günü bayramlaşma törenine binin üzerinde partili katılarak 2014 seçimlerine kısa bir süre kala Dalkılıç’ın arkasında kenetlendiklerini gösterdiler. Dilovası CHP Bayramın 2. Gününde İlçe irtibat bürosunda binin üzerinde ki vatandaşı ağırladı. Ev sahibi olarak vatandaşları karşılayan Dilovası’nın kurucu belediye Başkanı ve CHP’nin bu dönem Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan dalkılıç programa katılan vatandaşların bayramlarını kutladı.

PARTİLİLERDEN YOĞUN İLGİ

İlçe irtibat bürosunda gerçekleşen bayramlaşmaya Dilovası CHP İlçe Başkanı ve Parti yönetimi de tam kadro hazır bulundu. Sabah erken saatlerde başlayan bayramlaşma töreni, vatandaşların yoğun ilgi ve katılımlarından dolayı saat 17’ye kadar devam etti. Dilovası’nda ki Mahalle muhtarları da Dalkılıç’ın bayramın kutlamaya geldiler. Neşeli anların geçtiği bayramlaşma törenine Dilovası MHP Dilovası İlçe Başkanı Aslan Sazak’da katıldı. Dilovası Belediye başkan Adayı Dalkılıç ve İlçe başkanı İsmail Kaya’nın bayramını kutlayan Sazak, başarılar diledi.

 

KUŞKAN VE ÖĞÜT’DE DİLOVASI’NDAYDI

 

Dilovası halkının ve partililerin yoğun katılım gösterdiği programa, bu dönem adı CHP’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanlığı için adı geçen CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt erken saatlerde katıldı. İrtibat bürosunda Dalkılıç ile bayramlaşan Öğüt yaklaşık iki saat parti binasında kalarak partililer ile bayramlaştı. Yoğunluk karşısında mutlu olduğunu dile getiren Milletvekili Öğüt, Dalkılıç’ın Dilovası’nda seçim kazanmaması için hiçbir engel olmadığını söyledi. Yoğun programı nedeniyle bayramlaşmanın sonlarına doğru yetişen İl başkanı Yalçın Kuşkan’da Dilovası’na gelerek partililer ile bayramlaştı. Parti binasında partililer ile uzun uzun sohbet eden İl Başkanı daha sonra parti binasından ayrıldı. Programa CHP eski İl başkanı Ferhan Şensoy ve partinin tanınmış isimlerinden Alp Yılmaz Karaosmanoğlu’da katıldı.