Dilovası Polisan yolu üzerinde yürüyüş yolu yapmak için 30'a yakın ağacı katletti. Belediye, yürüyüş yolu yapmak için  öne sürdü  ancak Dilovası halkına göre farklı çözüm bulunabilirdi: 

Katliama sessiz kalmayan duyarlı vatandaşlar Dilovası Belediyesini aradıklarını konu hakkında bilgi almak istediklerinde bırakın kessinler cevabı ile karşılaştıklarını söylediler. 

Tepkilerini dile getiren vatandaşlar şöyle dedi;

''Kentimizde zaten sayılı ağaç olduğunu seçimlerin hemen arkasında yapılan bu katliamı kınadıklarını ve yerel yönetimden memnun olmayan halk genel seçimlerde ki oylar ile bir ders vermişti anlaşılan yeteri kadar ders çıkarmamışlar ve bu yapılanı unutmayacağız. Şehrin sayılı oksijen deposunun yok edilmesine tepkimizi her platformda dile getireceğiz" dedi.

AK Parti genel merkezi seçimlerdeki oy düşüşünün nedeni olarak yerel yönetimlerin son 1 yıl içerisindeki vaatlerini yerine getirmediği için oy düşüşü yaşadıklarını söylemesinin ardından Dilovası'nda gerçekleşen bu olay bakalım ilerliyen günlerde Dilovası Belediye başkanı Ali Toltar'ı nasıl etkileyecek?

 

 

Dilovası'nda Ağaç Katliamı Yapıldı !http://www.41havadis.com/haber/dilovasinda-agac-katliami-yapildi-_h5274.html

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.