Göreve geldiği günden beri çalışmaları ile göz doldurduğu ve AK parti üst yönetimi ile parti tabanının beğeni ve takdirini kazandığı için şimdiden "Dilovası’nda geleceğin belediye başkanı" değerlendirmelerine tabi tutulan AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya 27. Genişletilmiş ilçe danışmada adeta ahde vefa örneği sergiledi.

Geçtiğimiz akşam Dİlovası Belediye Düğün salonunda gerçekleşen AK Parti Dilovası 27. İlçe Danışma Meclisi partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Protokol konuşmalarında AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın konuşmalarının ardından konuşma yapan AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ahde vefa örneği sergiledi.

TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM

Göreve geldikleri günden bu güne kadar yaptıkları ve 2015 genel seçimlerine yönelik çalışmalarını anlatan Başkan Kaya konuşmasına şöyle devam etti,”Dilovası Ak Parti İlçe Teşkilatının kurulusundan bu yana emeği geçen İlçe Başkanımıza, Kadın Kolları Başkanlarımıza, Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine vermiş oldukları emekler ile Dilovası’nda Ak Partimizi 2 dönemdir iktidara taşıyan ağabeylerimizden, ablalarımızdan ve kardeşlerimizden siz değerli hazirun önünde teşekkürlerimi borç bilirim. Bugün sağlanan barışta, akan kanın durmasında, kardeş kavgalarının son bulmasında sizlerinde emeği vardır.

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Bayrağı devraldığımız tarihten bu yana şahsımı ve yönetici arkadaşlarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan çok değerli İl Başkanıma, İlçe Başkanıma ve Belediye Başkanıma şahsım ve yönetimim adına sonsuz şükranlarımı sunarım.