AK Parti Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı Halit Yaşar, yaklaşık 4000 kişinin katıldığı aday tanıtım toplatısı ilçe teşkilatında gerçekleşti.

Yoğun katılımdan dolayı ilçe binasında programı yapamayan Yaşar, ilçe teşkilatının önünde sevenleriyle bir araya geldi.Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve belediye başkanı aday adayları Ali Toltar, Necati Temiz, İlhan Yıldırım, Vehap Ayar ve ihsan Adıgüzel’de programda yer aldılar.

1 kuruş için 100 takla atarım

Dilovası’nda 7’den 77’ye herkesin katıldığı programda Halit Yaşar önce mikrofonun azizliğine daha sonrada elektrik kesintisi nedeniyle çıplak sesiyle kendisini desteklemeye gelen kişilere seslendi. Konuşması sık sık alkışlarla ve halit başkan sözleriyle kesilen Yaşar, Dilovası’na hizmet yapan belediye başkanına, il genel meclis üyelerine, belediye meclis üyelerine, AK Parti yöneticilerine ve ismini unutup sayamadığı herkese teşekkür eden Yaşar,” Allah nasip eder başkan olursam Dilovası’na eşit, adaletli, israf yapmayan ve 1 kuruşu harcarken 100 takla atan bir yönetim vaat ediyorum. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimse yedirmeyeceğime söz veriyorum. Toplumsal birlik beraberlik ve kardeşlik vaat ediyorum” dedi.

 

HABER : Metin YÜKSEL - 41havadis 

 

AK PARTİ'NİN DİLOVASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLMALI ?