Dilovası’nda halk günleri devam ediyor
 
Pazartesi günleri düzenlenen ‘Halk Günlerinde’ Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, vatandaşların istek ve talepleri dinliyor.
 
Halkın sorunlarını dinlemek ve yakından ilgilenmek için Pazartesi Günleri halkla bir araya gelen Başkan Toltar,”Halkımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için 15 günde bir halkımızı dinliyoruz” dedi.
 
Belediye olarak yapılması gereken rutin görevlerimizi arttırarak sürdürmekteyiz diyen Başkan Toltar,”Halkımızdan gelen istek ve temenniler doğrultusunda en kısa sürede sorunu tespit edip çözüme kavuşturmak adına halk gününün amacına ulaşması için çalışıyoruz.
 
ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Halk gününe katılan vatandaşları tek tek dinleyerek gerekli notları alan Başkan Toltar,”Hava şartlarının düzelmesi ile ilçemiz genelinde çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlattık. Doğalgaz ve yağmur suyu hattı çalışmaları sırasında bozulan yollarda parke ve asfalt çalışmalarının yanı sıra, istinat duvarı, korkuluk, bordür ve kaldırım çalışmaları da sürüyor.
 
YEŞİL BİR DİLOVASI
Büyükşehir belediyemizin destekleri ile Park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz tüm parklarda tadilat ve fidan dikimi çalışmalarına başladı. Eski parkların yanı sıra yeni park projeleri ile sosyal ve oyun alanlarının sayılarını yaz aylarına kadar arttırmayı planlıyoruz” dedi.