Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar; ‘yerel basında hakkımızda çıkan akrabalarımın CHP’yi desteklemeleri, gerçekleri yansıtmamaktadır. Bu secim Dilovası’nda yeni bir milat olacaktır. Her gün partimize büyük katılımlar almaktayız.’’dedi.
 
DİLOVASI HALKI 30 MART’TA HERKESE CEVABINI VERMİŞ OLACAK
 
Büyük bir heyecanla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz diyen Toltar,  ‘hedefimiz 30 Mart'a kadar aynı heyecan ve çoşku ile tanıtım ve ziyaretlerimize devam edeceğiz. Sayın Başbakanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmama adına ziyaret etmedik bir ev, elini sıkıp hatırını sormadığımız hiç kimse bırakmıyacağız’ dedi.
 
 ‘AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA SANIR’
 
Dilovası kurulduğundan bu yana yapılan hizmetlerin daha fazlası AK Parti hükümetince, AK kadroların muhteşem ekibi ve Cemil kardeşimizin büyük emekleri ile yapılmıştır. Dilovası halkı, hizmet ve yatırımların farkında Cemil Yaman’dan alacağım bu hizmet yarışına  daha büyük hizmetler için talip oldum. AK Parti diğerleri gibi önce halkı hizmete aç bırakıp daha sonra şunu yapacağım, bunu yapacağız, şöyle olacak gibi Lafla peynir gemisi’ni yürütmüyoruz. Bizler kısaca şunu söylüyoruz; ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ dedi.
 
Yusuf Metin Karademir - 41havadis