Belediye Başkanı Ali Toltar’ın seçim beyannamesinde de bulunan prestij sokaklar hayata geçiriliyor. Belediye Başkanı Ali Toltar’ın emriyle hakarete geçen Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri ilçenin Bağdat Caddesine paralel sokaklarından 226. Sokak da alt yapı tamamen yenilendikten sonra üst yapı ve aydınlatmadan sonra asfalt serimi yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Yaklaşık 260 metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğindeki bulvar görünümündeki sokakta her 6 metrede bir de aydınlatma direkleri konularak gece sokak aydınlatması yapılıyor. 

Başkan Toltar, “Her mahalleye, her caddeye, her sokağa hizmetlerimizi götürerek halkımızın hayır dualarını aldık ve yapılan bu hizmet zincirlerinin halkasının devamıyla da hep almaya devam edeceğiz Göreve geldiğimiz ilk tarihten itibaren belirlediğimiz ilkelerin başında Halka hizmet Hakka hizmet" ilkesi gelmektedir. 
‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ ilkesi çerçevesinde elimizden gelenin en iyisini halkımıza sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Yapılan çalışmalar tamamlandığında ve halkın hizmetine sunulduğunda o yerlerin  yerleşim alanlarının sanat eserleridir, kentin  caddeleri ve sokaklar bir kentin aynalarıdır” dedi.