29 Ekim cumhuriyet bayramı kapsamında düzenlenen Kocaeli Kulüpler Arası Wushu Şampiyonası’nda, Dilovası Belediye Kick Boks-Wushu Okulu toplamda 21 sporcu ile 21 madalya kazandı.
 
Kocaeli Kulüpler Arası Wushu Şampiyonası’nda, Dilovasıspor başarısı damgasını vurdu. Kocaeli genelinde düzenlenen müsabakalarda minikler, yıldızlar gençler ve büyüklerde, dört gurupta 11 tane 1.’lik, 5 2.’lik, 5’te 3.’ük alan Dilovası Belediye Kick Boks Wushu Okulu öğrencileri 11 tane altın madalya, 5 tane gümüş madalya ve 5 tane bronz madalya ile 21’de 21 yaparak Dilovası’nı başarı ile temsil etti. Bu başarının ardındaki isim olan Milli Antrenör ve Uluslararası Hakem Hasan Yıldız, sporcuların olağanüstü performans gösterdiğini ve Dilovası’nın adına kazanacakları yeni başarıların sinyallerini verdiklerini ifade etti.
 
Belediye Başkanı Ali Toltar’ın sporcularla yakında ilgilendiğini belirten Hasan Yıldız, “Başarıya giden yolun birlik beraberlik, güven ve azimden kaynaklanıyor. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Ali Toltar’a teşekkür ederim” dedi.