Ecem Uzgör'ün Facebook ve Instagram'ı patladı!


Almanya'da düzenlenen Top Model of the World 2016'da dereceye giremeyen, yarışma sonrası sosyal medyada gündem olan Ecem Uzgör çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen Ecem Uzgör, 'güzellik Yarışmasında başarı sağlayamadığı sanılarak' sosyal medyada tepkilerin hedefinde yer almıştı.

 

Kurban Bayramı nedeniyle Yalova'da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşındaki Uzgör, 8 yıldır İngiltere'de yaşadığını ve 5 yıldır da profesyonel anlamda modellik yaptığını söyledi.

 

Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World  2016'nın 'modellik yarışması' olduğunun altını çizen Ecem Uzgör, "Yarışma birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda gelişti. Sosyal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye'yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla gördüğü için güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettiğimi düşündü" dedi.

 

Ecem Uzgör, "Buradan yorumlar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir mesaj alıyorum. Özellikle Instagram ve Facebook patlamış durumda" ifadelerini kullandı.

 

Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını ifade ederek, "Güzel olduğumu iddia etmiyorum. Sosyal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım. Bu durum beni ve ailemi üzdü" şeklinde konuştu.

26 yaşındaki Uzgör, "Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanacağım. Yaptığım müzikle Gündemde olmak istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ayrıca müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz" değerlendirmesinde bulundu.