AKP İl Kadın Kolları Teşkilat Birim Başkanlığı, AR-GE Birim Başkanlığı ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı tarafından ortaklaşa hazırlanan eğitim programının Dilovası’nda yapılan bölümüne katılan AKP İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar hedefiyle çalışacaklarını hatırlattı.


CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

Emine Zeybek, “1 Kasım günü partimizi tek başına iktidar yapmak için canla başla çalışacağız. Bu organizasyonda yer alan AK Kadınlar, almış oldukları eğitimlerle sahada vatandaşımıza parti politikalarımızı ve hizmetlerini daha iyi anlatacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Dilovası ilçesinde sosyal politikalar eğitimini veren il kadın kolları başkanı Emine Zeybek, eğitim öncesi teşkilatlara yönelik yaptığı konuşmada terör olaylarına değindi. Zeybek; HDP’ye Kürtlerin gerekli dersi vereceğine inandığını söyledi, “Milletimiz tek vücut olarak sandık başına gidecek 1 Kasım’da ülkemizin kaderini değiştirecektir. Unutmayalım ki; barış ve huzur içerisinde yaşamak bizim elimizde” şeklinde konuştu.