Ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, tiyatro oyuncusu Ahu Türkpençe ile birlikte “Sondan Sonra” adlı tiyatro eserini sahnelemek için bugün Kocaeli'ye geldi. İzmit Sabancı Kültür Merkezi'nde saat 20:00'de başlayan tiyatro oyununa vatandaşların da ilgisi yoğun oldu, biletler tükendi. Ünlü oyuncu Emre Kınay sahneye çıkmadan önce kültür merkezini öven bir paylaşımda bulunarak, "Teşekkürler Kocaeli, İzmit" yazdı.

 

 
SALON GİBİ SALON, KULİS GİBİ KULİS
Salonun ve kulisini fotoğraflarını paylaşan Kınay, "Neymiş eğer istersen oluyormuş. Lüks mü? Hayır. Gerek var mı? Hayır. Gayet temiz pak bir kulis yeterli. Ama herşeye cevabı vardır. Özellikle hem suçlu hem güçlülerin. Buyrun fotoğrafa bakın salon gibi salon kulis gibi kulis. Teşekkürler Kocaeli İzmit" yazdı. Kınay, bu paylaşımında Tekirdağ Belediyesi'ne göndermede bulundu.
 
BİLETLER TÜKENDİ
Daha sonra kendilerine ait tiyatro afişini de paylaşan ünlü oyuncu, altına şu notu düştü: "Ve Türkçesi 'yer yok' demek biletli seyirci teşekkürler İzmit Kocaeli halkı her şey sizin için."
 

 
UTANIYORUM DEMİŞTİ
Tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, geçtiğimiz  haftalarda Ahu Türkpençe ile Tekirdağ'da sahneleyecekleri 'Sondan Sonra' oyunu öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisindeki Kültür Merkezi'nin kırık dökük halini fotoğraflayıp sosyal paylaşım sitesine koyup altına, 'Utanıyorum, siz de umarım utanmışsınızdır' diye yazmıştı.