Fransa’daki doğalgaz mühendisliği öğrencilerine İZGAZ-GDFSUEZ  tarafından Türkiye’de gerçekleştirilen enerji konusundaki çalışma turu kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi’ne teknik gezi düzenlendi. Fransız akademisyen Prof. Dr. M. Marchio, merkezde gördüklerinden çok etkilendiğini söyledi. Teknik gezi kapsamında Sekapark Kültür Alanı’nda bulunan Sismolojk İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi teknik personeli tarafından merkezin çalışmalarını tanıtan kısa bir sunum yapıldı. Depreme dirençli bir toplum olabilmek için deprem öncesinde, sırasında ve sonrasında yapılması gerekenler afet eylem planları çerçevesinde kısaca anlatıldı. Ayrıca isteyen misafirlere, 17 Ağustos 1999 Kocaeli depremini canlı olarak yaşatıldı.
 
DETAYLI BİLGİ VERİLDİ
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Afet Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından işletilen Kocaeli Yerel Deprem Kayıt Ağı’nın tanıtıldığı teknik ziyarette heyete olası bir depremde Kocaeli Acil Müdahale Ön bilgi Haritaları’nın nasıl oluşturulduğu konusunda bilgi verildi. Merkezi daha önce de ziyaret etmiş olan Genel Müdür Yardımcısı Dirk Van Peteghem, Teknik Destek Müdürü Ercan Kumru ve İç Tesisat Kontrol Şefi İlker Kuşoğlu, ziyaretçilere adeta ev sahipliği yaparak, bilgi ve tecrübelerini paylaştı.
 
Ziyaret sonunda ekip lideri Prof. Dr. M. Marchio merkezden çok etkilendiğini söyleyerek, böyle bir merkezi Kocaeli’ye kazandıran Büyükşehir yöneticilerini tebrik etti.
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------
REKLAM
 

İş güvenliği ve iş sağlığı konusunda en üst seviye hizmet sunmak amacıyla faaliyete olan kuruluşumuz; bu güne iş güvenliği malzemeleri üzerine saygı ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş bir firma olarak hizmet vermektedir.Amacımız, önce iş güvenliği ve insan sağlığı öneminin çok üst düzeyde olduğunu siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmektir

RETAVO olarak inandığımız çalışma ilkemiz olan “Önce İnsan! Sağlıklı, güvenli, verimli ve kaliteli bir üretim için neler yapılabilir?” sorusunu ve yanıtlarını sizlerle yapacağımız ortak çalışmalarda da hayata geçirmek istiyoruz.

Online Sipariş Sistemi İçin Tıklayın...

 

Retavo Reklam Ajansı & Tasarım Atölyesi - Gebze Reklam ...

www.retavo.com.tr/
 
Retavo Reklam Ajansı. ANASAYFA · HAKKIMIZDA ... Retavo - Gebze Reklam, Gebze Tabela, Darıca Reklam, Darıca Tabela, Dilovası Reklam,