Yatırımcı Gürkan Akın’ın sahibi olduğu GA Busıness Palas Otel bugün Yenişehir Mahallesi Şehit Ender Güven Sokak No:25’te Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısında hizmete girdi. Bölgede ki endüstri tesisleri ile çeşitli organizasyonlarda ihtiyaca cevap verecek doğrultuda tasarlanmış yapısı ile konaklama, toplantı, kokteyl, hizmetlerini mükemmeliyeti hedef alan hizmet anlayışını konuklarına yaşatma iddiasıyla faaliyetine başladı. Gebze’deki şehit cenazesi sebebiyle otelin açılışına protokol üyeleri katılım göstermezken, otel sade bir törenle hizmete açıldı. Açılışta İl Kültür Turizm Müdürü Adnan Zanburkan da yer aldı. 
KUSURSUZ HİZMET 
GA Business Palas Otel, konaklamada ki konfor için özel ortopedik yatakları, ücretsiz kablolu ve kablosuz internet hizmeti, odalarda çalışma, dinlenme için ayrılmış konforlu ve hizmete uygun tasarlanmış olan bölümler, tasarımı ve konforu ile kendinizi özel hissedeceğiniz banyoları, tüm odalarda Led TV, klima, anti alerjik oda yapısı, odalardaki yüksek ses ve ısı izolasyonu ile konuklarına kusursuz konaklama hizmeti yaşatacak. 

30 ODA HİZMETİ
Otel, 20 business oda, 5 junior süit oda, 5 premier süit oda olmak üzere birbirinden konforlu toplam 30 oda ile hizmet edecek. Otel konukları ile kahvaltı, yemekli toplantı organizasyonları için deneyimli kadrosu ile zengin açık büfe kahvaltısı, talep doğrultusunda oluşturulan yemek menüsü, şefin günlük olarak hazırladığı tatlı çeşitleri ile farklı alternatifler sunmakta.

2 ADET TOPLANTI SALONU
GA Business Palas Oteli yemekli yemeksiz toplantılar, sanat etkinlikleri, kokteyl ve özel davetler için 2 adet toplantı salonu bulunmakta olup toplantı salonlarında ki hizmete esas kurulu ses sistemleri, görüntü sistemleri, ışık sistemleri, simultane çevrili ve ekipman hizmetleri ile organizasyonlar gerçekleştirecek.