Geçtiğimiz gün Gebze'ye gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve kulüp yöneticileri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ak Parti Gebze ilçe başkanı Hasan Soba ile birlikte Gebze'nin Denizli mahallesinde Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından kurulacak olan Spor Tesislerini incelemişti.

Bugün Hürriyet gazetesi Gebze'de kurulacak olan bu spor kompleksini "İşte Fenerbahçe'nin Gebze'deki yeni yuvası! Adeta bir cennet..." manşeti ile yayınladı..

İŞTE O HABER

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın basına ve kamuoyuna tanıttığı Gebze'deki 3 Temmuz Akademisi arazisi FB TV tarafından havadan görüntülendi. Fenerbahçe'nin Gebze'deki 3 Temmuz Akademisi arazisi havadan görüntülendi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dün basına ve kamuoyuna tanıttığı Gebze'deki 3 Temmuz Akademisi arazisi FB TV tarafından havadan görüntülendi. Proje hayata geçirildiğinde Fenerbahçe Spor Kulübü bu dev arazi üzerinde dünya standartlarında çok önemli bir tesise kavuşacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün en önemli yatırımlarından birine ev sahipliği yapacak bu geniş arazide hayata geçirilecek projenin ismi “Fenerbahçe Spor Kulübü 3 Temmuz Spor Akademisi Altyapı ve A Takım Tesisleri” olacak.

250 dönüme yayılan arazide topografik ve imar çalışmaları en kısa zamanda tamamlanacak ve inşaat aşamasına geçilecek.