Gebze’de yaşları 15 ila 22 arasında değişen 4 kızına yıllarca tecavüz eden ve yakalanan baba C.E. suçunu itiraf etti. Alınan bilgi ve iddialara göre; Gebze’de C.E. isimli baba, yaşları 15 ila 22 arasında değişen 4 kızına yıllarca tecavüz etti.
 
ŞİKAYETÇİ OLDULAR
Bu kahreden olayın duyulması üzerine Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de çalışmalarını artırdı. Ekiplerin yaptığı titiz çalışmalar sonuncunda sapık baba C.E. geçtiğimiz gün yakalandı. Gözaltına alınan ve suçunu itiraf eden baba C.E., tutuklanarak Kandıra Cezaevi’ne gönderildi.15 ile 22 yaşlarındaki 4 kızın da babalarından şikayetçi olduğu öğrenildi.
 
OLAY NASIL ORTAYA ÇIKTI?
Tecavüz olayı ise şöyle ortaya çıkmıştı; C.E. isimli babanın tecavüz ettiği kızlarından 17 yaşındaki kızı, bir gece yarısı evinden kaçarak en yakın karakola sığındı. Korku dolu anlar yaşayan genç kız, polis ekiplerine güvenerek başlarına gelen olayı anlattı. 17 yaşındaki kız, öz babasının yıllarca kendine ve kardeşlerine tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine de Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili soruşturma başlattı. Hakkında tecavüz suçlaması bulunan baba yapılan titiz çalışmanın sonucu yakalanarak cezaevine gönderildi.