Meral Akşener ve arkadaşları tarafından kurulmakta olan yeni bir siyasi parti oluşum hareketine destek ve katılım amaçlı olarak Gebze'de de ilk adım bugün atıldı.

Toplantı salonuna sığmayan katılımcılara yeni salon açıldı. 

Bugün MHP Gebze eski ilçe Başkanı Nusret Acur tarafından saat 09.00'da Gebze Holiday in otelde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya MHP başta olmak üzere diğer partilerde siyaset yapmış tanınmış isimlerin yansıra onlarca yeni isim katıldı.

Salonda yer kalmayınca ikinci salona geçen katılımcıların yoğunluğu Akşenerin yeni partisine olan ilginin de ilk startı oldu.

İŞTE AKŞENER'E DESTEK İÇİN GEBZE TOPLANTISINA KATILAN TANINMIŞ İSİMLER

MHP Milletvekili Adayı Ahmet Yeşil, MHP Kocaeli eski il Başkanı Celalettin Yaylak, MHP Gebze İlçe eski Başkanları Haluk Asıllıoğlu, Hamit Kuş, Kemalettin Tulgar, Celal Erdöl ve Dilovasından MHP eski ilçe başkanı Metin Uzunok, Hayati Bayram, Aslan SazakTahsin Dursun, MHP Gebze eski ilçe yöneticisi Şakir Şükrü Erdal.

Darıca'dan Temel Bingöl, Yavuz Fırıncu, F. Kürşat Demir , Metin Ergin, Muhsin Aydın, Bünyamin Danış, Hulusi Demir , Alper Kısakol ve Özay Moğolkoç.

Çayırova MHP'nin eski isimlerinden Zeki Aktaş, İskender Turan, Fatih Kartal, Şerif Aktaş ve Ercan Aslan

Gebze Şehit ve Gazi aileleri dernek başkanı Önder Kılıçaslan,1999 DSP Gebze Belediye Başkan adayı ve KOÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Harun Demirkaya, Prof.Dr.Yavuz Sezen, Ak Partili Abdurrahman Dede ve GTO Yönetim Kurulu üyesi Cevat Sayan, Gebze Kent Konseyi eski başkanı Gültekin Şenel, Gebze Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Enver Er, CHP Gebze Belediye Meclis Üyesi Dilek Tan, CHP eski İl Genel Meclisi eski Üyesi Serdar Uzun, CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu eski üyesi Selda Mican,  ANAP Gebze İlçe eski Başkanı Bahri Özcan, DTP eski ilçe başkanı , MHP Darıca ilçe eski yönetim kurulu üyesi ve Gebze Fenerbahçeliler dernek başkanı Av. Özgür Alparslan, DSP Gebze İlçe eski Başkanı Celal Yıldırım, DSP Gebze Belediye Meclisi eski üyesi Şule Oğuz, Genç Parti Gebze İlçe eski Başkanı Mehmet Esmer, DYP Gebze İlçe eski Başkanı Rüstem Keskin