Çırağan Kuyumculuk, Gebze bölgesinin en büyük altın ve pırlanta mağazasını açmaya hazırlanıyor. Toplam 3 katlı yeni mağaza Gebze’nin en büyük kuyumcusu olacak. Çırağan ve Favori Kuyumcusunun sahibi Gebze’nin sevilen siması Ahmet Köksal, Gebze’nin en büyük kuyumcusuna öyle bir açılış yapacak ki, bu açılış uzun yıllar unutulmayacak. İddialara göre Çırağan Kuyumcusu yeni yerini açarken vatandaşlara ücretsiz çeyrek altın dağıtacak.

AÇILAŞA KATILANA ÜCRETSİZ ALTIN

Evet, yanlış okumadınız Çırağan Kuyumculuğun açılışına gelenler ücretsiz altın alacak. Aldığımız duyumlara göre sınırları zorlayan Ahmet Köksal, iş yerinin çatısına çıkıp açılışa gelen müşterilere yüzlerce altın atacak. Bu konuda ciddi bütçe ayıran Çırağan Kuyumculuk deyim yerindeyse gökten altın yağmuru şöleni yapacak.

BU FİLM GEBZE’DE GERÇEK OLUYOR

Bir Yeşilçam klasiği olan ve baş rollerini Kemal Sunan, Metin Akpınar ve Zeki Alaysa gibi ünlerlin paylaştığı Köyden İndim Şehre filminin bir sahnesinde inşaatın en üst katından yere çuvalla altın bırakılıyor ve insanlar bu altınları topluyordu. Alınan duyumlara göre işte bu sahnesinin aynısı Gebze’de yaşanacak. 

Açılışın 15 gün içinde yapılacağı, kesin tarih ve saatin kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

 

http://www.41havadis.com/haber/gebzede-gokten-altin-yagacak_h1146.html