İşte Gebze’de yaşanan TECAVÜZ olayının ayrıntıları:

Gebze Yavuz Selim Mahallesi’nde oturan 64 yaşında bir adamın aynı mahallede oturan 14 yaşında erkek çocuğa 2015 yılından beri tecavüz ettiği öğrenildi.

Elde edilen bilgi ve iddialara göre; Gebze Yavuz Selim Mahallesi’nde oturan C.Ü. (64) isimli bir adam aynı mahallede oturan ve ilköğretim 8. sınıfa giden O. G.(14) 2015 Şubat ayından beri tecavüz ediyordu.

Tecavüz olayının ortaya çıkması ise şöyle meydana gelmiş; Son olarak oturan C.Ü. (64), O. G.(14) ekmek alıp kendi evine gelmesini söyledi.

Ekmek alarak C.Ü.’nün evine giden O.G.’ye C.Ü. tecavüz etmek istemiş. O.G.’nin karşı koyması üzerine O.G. ve C.Ü. arasında boğuşma yaşanmış.

Yaşanan boğuşmanın ardından O.G. evden kaçmış. O.G. olayın ardından evine gitmiş. Ailesi O.G.’nin boynunda boğuşmadan dolayı oluşan yaraları sorunca O.G. tüm olayı anlatmış.

 

AİLEYE TEHDİT

Yaşanan olayın ardından O.G.’nin ailesi C.Ü. hakkında şikâyetçi oldu.

Şikâyetin ardından Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri C.Ü.’yü gözaltına aldı. Evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen C.Ü.’nün eşinden ayrıldığı ve tek başına yaşadığı bilgisine ulaşıldı.

Olayın aydınlatılması için O.G. adli tıp kurumuna gönderildi. Adli Tıp Kurumu’ndan gelen raporların ardından C.Ü. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yaşanan tecavüz olayının açığa çıkmasının ardından C.Ü.’nün yakınları ve AKP’li olduğu öğrenilen bazı kişilerin O.G.’nin ailesinin tehdit ettiği iddia edildi.

2015 Şubat ayından beri yaşanan tecavüz olayının mahallede bulunan birçok kişi tarafından bilindiği ancak çocuğun ailesi hariç mahallede bulunanların haberinin olduğunu öğrenildi.