MHP’li Lütfü Türkkan’ın Gebze’deki seçim bürosu 8 Mayıs’ta açılıyor. Aynı gün Ali Kınık da Gebze’ye gelerek muhteşem bir konser verecek

 
MHP Kocaeli Milletvekili ve yeni dönem adayı Lütfü Türkkan, Gebze ilçe teşkilatını ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Gebze ilçe teşkilatındaki programa, Gebze ilçe başkanı Ferit Taşdemir ve partililer katıldı. Toplantıda ilk olarak MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir konuşarak partilileri selamladı. Yapılacak programda 8 Mayıs’ta Gebze’de SKM açılışı ve Ali Kınık'ın bir konseri olacağı açıklandı. 31 Mayıs’ta ise Ozan Doğulu'nun Kocaeli gençliğiyle buluşacağı belirtildi.
 
GEBZE’DE OLACAĞIM
Milletvekili Lütfü Türkkan programda bazı değerlendirmelerde bulundu. Türkkan, “7 Haziran gününe kadar genellikle Gebze’de olacağım. Gebze’nin bize yüklediği misyonu hissediyoruz. 2007 yılında seçime girdiğimizde bize de varoştan gelen vekil muamelesi yapmışlardı” dedi.
 
ANKET YAPTIRDI
Lütfü Türkkan sözlerini şöyle sonlandırdı; “Gebze’nin her yerini ve her sorunu biliyoruz. 7 Haziran vekilliğimizin son günü. Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Sorunu olanın ilk aradığı biriyim. Kocaeli’de 9 bin 813 sandık görevlimiz var. AKP’nin gardı düştü. Cumhurbaşkanı bunun farkında. İlk sıkıntıya girecek olan kendisi. İlçe başkanı gibi davranıyor. Bir hafta sonra Gebze’de MHP rüzgarı esecek.  Ayakları yere basarak siyaset yapan biriyim. Anket yaptırdım. Seçilememe gibi bir sorunumuz yok. Yaptırdığımız ankette AKP tek başına iktidar olamıyor. Cumhurbaşkanını uyku tutmuyor. Bin 500 odalı sarayın tüm odalarını tek tek dolaşıyor. Ancak yine de uyku tutmuyor.”