Gebze'de hizmetler, yola ve üst yapı çalışmalarına dönüşüyor. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, güzel havaları hizmete dönüştürüyor.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatıyla başlatılan asfalt ve yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Mimar Sinan Mahallesi 0030-0031 sokak ve bağlantılarında devam eden yol yapım ve istinat duvarı çalışmalarını yerinde denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentin her noktasına hizmet götürüldüğüne dikkat çekti. Başkan danışmanı Şakir Bitmez, belediye birim müdürleri ve Mimar Sinan Muhtarı Necati Kütük’ün de kendisine eşlik ettiği inceleme ve denetleme turunda Başkan Köşker, bölgede devam eden istinat duvarı, yol açma, yol yapım ve asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Aşınma asfaltının atılmasının ardından kaldırım çalışmalarının da başlayacağı bölgede ikamet eden sokak sakinleriyle de sohbet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e vatandaşlar, hizmetlerden ve çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Atılan her adımda her hizmet hamlesinde vatandaşların görüşleri ve taleplerinin yer aldığını vurgulayan Başkan Köşker, “Bölgemizdeki çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak mahallemizin atıl kalan yerlerini pırıl pırıl asfaltla buluşturacağız. Çalışmalarımız asfaltsız, kaldırımsız tek bir nokta kalmayana dek sürecek” dedi.